532 olejov v 14 triedach SK · EN · DE · Kontakt
Úsporné, nízke HTHS · API SP/SQ, ILSAC GF-6B/GF-7B · japonské benzínové a hybridné motory

Parametre olejov 0W-16

Laboratórne hodnoty z technických listov na jednom mieste. Kliknutím na stĺpec oleje zoradíte, zaškrtnutím vyberiete až štyri na porovnanie, aj z rôznych tried.

Údaje zostavené z technických listov výrobcov, 4. 11. 2026

18olejov v triede
6,1–8,2viskozita 100 °C, mm²/s
≤ 6200CCS pri −35 °C, mPa·s
≥ 2,3HTHS, mPa·s
Úsporný olej s nízkym HTHS. Používajte ho len v motoroch, pre ktoré ho výrobca auta priamo predpisuje. Do starších motorov a motorov bez tejto normy patrí olej s HTHS aspoň 3,5.
Zobrazené 18 z 18
Mobil 1 0W-16 (Advanced Fuel Economy)MobilAPI SPSP-RCILSAC GF-6BSchválenia: pre benzínové a hybridné motory s predpisom 0W-16Technický list ↗
39,5
7,6
neuvádzaneuvádzaneuvádza
−57
236
0,84
neuvádzaneuvádzaneuvádza
Mobil Super All-In-One Protection 0W-16MobilAPI SQSQ-RCSPSP-RCILSAC GF-7BTechnický list ↗
37
7
152
7,2
neuvádzai
−51
240
0,841
2,3
0,7
neuvádza
Castrol EDGE 0W-16CastrolAPI SQILSAC GF-7BTechnický list ↗
34
7,9
161
neuvádza
4300
−42
205i
0,84
neuvádza
0,86
neuvádza
LIQUI MOLY Special Tec AA 0W-16Liqui MolyAPI SPILSAC GF-6BSchválenia: Honda, Lexus, Suzuki, Toyota (odporúčanie)Technický list ↗
38
7,2
155
8,3
6200i
−45
224
0,845
2,3i
0,9
neuvádza
MOTUL 8100 Eco-lite 0W-16MotulAPI SPSP-RCILSAC GF-6BSchválenia: Honda, Lexus, Suzuki, Toyota (odporúčanie)Technický list ↗
38,2
7,3
159
8,5
neuvádza
−42
224
0,844
2,3
0,85
neuvádza
RAVENOL FEH SAE 0W-16RavenolAPI SQ (RC)ILSAC GF-7BSchválenia: odporúčania: Honda (Ultra Green, Ultra Next), Mitsubishi Dia Queen ECO Plus, Nissan KLANM-01A04, Toyota 08880-11005Technický list ↗
37,2
7,2
162
7,4
4600
−42
224
0,843
2,44
0,7
neuvádza
RAVENOL EFE Extra Fuel Economy SAE 0W-16RavenolAPI SQ (RC)ILSAC GF-7BSchválenia: odporúčania: Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault AN2022, Toyota 08880-11005/13105/83889Technický list ↗
38,4
7,2
156
8,4
4400
−60
240
0,84
2,4
0,9
6,8
TotalEnergies Quartz 9000 Xtra Future XT 0W-16iTotalAPI SQILSAC GF-7BSchválenia: Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Toyota (vhodnosť)Technický list ↗neuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádza
Opet Fuchs Fulltech 0W-16OpetAPI SP / SN PlusILSAC GF-6BSchválenia: Honda, Toyota (vhodnosť)Technický list ↗
35,5
7,1
165
7,3
neuvádza
−45
220
0,843
neuvádzaneuvádzaneuvádza
Idemitsu IFG7 0W-16IdemitsuAPI SPILSAC GF-6BTechnický list ↗
28,4
6,677
205
8,51
neuvádza
−52,5
222
neuvádzaneuvádza
0,92
13
Valvoline Advanced Full Synthetic 0W-16ValvolineAPI SPSN PlusRCILSAC GF-6BTechnický list ↗
34
6,8
163
neuvádza
6000i
−39i
neuvádza
0,844
2,4
neuvádza
15i
ENEOS 0W-16iENEOSAPI SQILSAC GF-7BTechnický list ↗neuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádza
77 Lubricants Motor Oil Synthetic 0W-1677 LubricantsAPI SPSNSN+RCILSAC GF-6BTechnický list ↗
37,7
8,4!
161
8,4
5960i
−42
201i
0,849
neuvádzaneuvádzaneuvádza
PETRONAS Syntium 7000 Hybrid 0W-16PetronasAPI SPILSAC GF-6BTechnický list ↗neuvádza
7,3
163
7,22
4843
−45
224
0,847
neuvádza
0,6
neuvádza
PETRONAS Syntium 7000 0W-16 SPPetronasAPI SPTechnický list ↗
37,5
7,3
163
7,5
4800
neuvádza
224
0,847
neuvádzaneuvádzaneuvádza
FUCHS TITAN SYN SP SAE 0W-16iFuchs TitanAPI SP RCILSAC GF-6BTechnický list ↗neuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádza
Eni i-Sint XEF 0W-16iEniAPI SP RCILSAC GF-6BTechnický list ↗neuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádzaneuvádza
Hengst 0W-16 ProHengstAPI SPILSAC GF-6BTechnický list ↗
35,8
7
161
7,4
neuvádzai
−45
226
0,846
neuvádzaneuvádzaneuvádza
Mobil 1 0W-16 (Advanced Fuel Economy)MobilAPI SPSP-RCILSAC GF-6BSchválenia: pre benzínové a hybridné motory s predpisom 0W-16Technický list ↗
V40 · mm²/s
39,5
V100 · mm²/s
7,6
VI
—
TBN · mg KOH/g
—
CCS · mPa·s
—
Tuhnutie · °C
−57
Vzplanutie · °C
236
Hustota · g/cm³
0,84
HTHS · mPa·s
—
Popol · %
—
Noack · %
—
V40 · mm²/s
34
V100 · mm²/s
7,9
VI
161
TBN · mg KOH/g
—
CCS · mPa·s
4300
Tuhnutie · °C
−42
Vzplanutie · °C
205
Hustota · g/cm³
0,84
HTHS · mPa·s
—
Popol · %
0,86
Noack · %
—
LIQUI MOLY Special Tec AA 0W-16Liqui MolyAPI SPILSAC GF-6BSchválenia: Honda, Lexus, Suzuki, Toyota (odporúčanie)Technický list ↗
V40 · mm²/s
38
V100 · mm²/s
7,2
VI
155
TBN · mg KOH/g
8,3
CCS · mPa·s
6200
Tuhnutie · °C
−45
Vzplanutie · °C
224
Hustota · g/cm³
0,845
HTHS · mPa·s
2,3
Popol · %
0,9
Noack · %
—
MOTUL 8100 Eco-lite 0W-16MotulAPI SPSP-RCILSAC GF-6BSchválenia: Honda, Lexus, Suzuki, Toyota (odporúčanie)Technický list ↗
V40 · mm²/s
38,2
V100 · mm²/s
7,3
VI
159
TBN · mg KOH/g
8,5
CCS · mPa·s
—
Tuhnutie · °C
−42
Vzplanutie · °C
224
Hustota · g/cm³
0,844
HTHS · mPa·s
2,3
Popol · %
0,85
Noack · %
—
RAVENOL FEH SAE 0W-16RavenolAPI SQ (RC)ILSAC GF-7BSchválenia: odporúčania: Honda (Ultra Green, Ultra Next), Mitsubishi Dia Queen ECO Plus, Nissan KLANM-01A04, Toyota 08880-11005Technický list ↗
V40 · mm²/s
37,2
V100 · mm²/s
7,2
VI
162
TBN · mg KOH/g
7,4
CCS · mPa·s
4600
Tuhnutie · °C
−42
Vzplanutie · °C
224
Hustota · g/cm³
0,843
HTHS · mPa·s
2,44
Popol · %
0,7
Noack · %
—
RAVENOL EFE Extra Fuel Economy SAE 0W-16RavenolAPI SQ (RC)ILSAC GF-7BSchválenia: odporúčania: Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault AN2022, Toyota 08880-11005/13105/83889Technický list ↗
V40 · mm²/s
38,4
V100 · mm²/s
7,2
VI
156
TBN · mg KOH/g
8,4
CCS · mPa·s
4400
Tuhnutie · °C
−60
Vzplanutie · °C
240
Hustota · g/cm³
0,84
HTHS · mPa·s
2,4
Popol · %
0,9
Noack · %
6,8
TotalEnergies Quartz 9000 Xtra Future XT 0W-16iTotalAPI SQILSAC GF-7BSchválenia: Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Toyota (vhodnosť)Technický list ↗
V40 · mm²/s
—
V100 · mm²/s
—
VI
—
TBN · mg KOH/g
—
CCS · mPa·s
—
Tuhnutie · °C
—
Vzplanutie · °C
—
Hustota · g/cm³
—
HTHS · mPa·s
—
Popol · %
—
Noack · %
—
Opet Fuchs Fulltech 0W-16OpetAPI SP / SN PlusILSAC GF-6BSchválenia: Honda, Toyota (vhodnosť)Technický list ↗
V40 · mm²/s
35,5
V100 · mm²/s
7,1
VI
165
TBN · mg KOH/g
7,3
CCS · mPa·s
—
Tuhnutie · °C
−45
Vzplanutie · °C
220
Hustota · g/cm³
0,843
HTHS · mPa·s
—
Popol · %
—
Noack · %
—
V40 · mm²/s
28,4
V100 · mm²/s
6,677
VI
205
TBN · mg KOH/g
8,51
CCS · mPa·s
—
Tuhnutie · °C
−52,5
Vzplanutie · °C
222
Hustota · g/cm³
—
HTHS · mPa·s
—
Popol · %
0,92
Noack · %
13
ENEOS 0W-16iENEOSAPI SQILSAC GF-7BTechnický list ↗
V40 · mm²/s
—
V100 · mm²/s
—
VI
—
TBN · mg KOH/g
—
CCS · mPa·s
—
Tuhnutie · °C
—
Vzplanutie · °C
—
Hustota · g/cm³
—
HTHS · mPa·s
—
Popol · %
—
Noack · %
—
FUCHS TITAN SYN SP SAE 0W-16iFuchs TitanAPI SP RCILSAC GF-6BTechnický list ↗
V40 · mm²/s
—
V100 · mm²/s
—
VI
—
TBN · mg KOH/g
—
CCS · mPa·s
—
Tuhnutie · °C
—
Vzplanutie · °C
—
Hustota · g/cm³
—
HTHS · mPa·s
—
Popol · %
—
Noack · %
—
Eni i-Sint XEF 0W-16iEniAPI SP RCILSAC GF-6BTechnický list ↗
V40 · mm²/s
—
V100 · mm²/s
—
VI
—
TBN · mg KOH/g
—
CCS · mPa·s
—
Tuhnutie · °C
—
Vzplanutie · °C
—
Hustota · g/cm³
—
HTHS · mPa·s
—
Popol · %
—
Noack · %
—
V40 · mm²/s
35,8
V100 · mm²/s
7
VI
161
TBN · mg KOH/g
7,4
CCS · mPa·s
—
Tuhnutie · °C
−45
Vzplanutie · °C
226
Hustota · g/cm³
0,846
HTHS · mPa·s
—
Popol · %
—
Noack · %
—
Vysvetlivky

Čo znamenajú parametre

Viskozita 40 °C a 100 °C
Kinematická viskozita v mm²/s. Hodnota pri 100 °C určuje letnú triedu: 30 je od 9,3, 40 od 12,5 a 50 od 16,3 mm²/s.
Viskozitný index
Ako málo sa viskozita mení s teplotou. Vyšší index znamená stabilnejší olej.
TBN
Celkové alkalické číslo v mg KOH/g. Rezerva na neutralizáciu kyselín, vyššie pomáha pri dlhých intervaloch. Oleje C3 majú TBN nižšie zámerne, kvôli filtru DPF.
CCS
Zdanlivá viskozita pri studenom štarte v mPa·s. Limit pre 0W je 6200 pri −35 °C, pre 5W 6600 pri −30 °C a pre 10W 7000 pri −25 °C. Nižšie znamená ľahší štart.
Bod tuhnutia
Najnižšia teplota, pri ktorej olej ešte tečie. Nižšie je lepšie.
Bod vzplanutia (COC)
Teplota, pri ktorej sa výpary zapália, meraná v otvorenom tégliku. Vyššia zvyčajne znamená menšiu odparivosť.
Hustota
V g/cm³, výrobcovia ju väčšinou uvádzajú pri 15 °C. Slúži na kontrolu, nie na hodnotenie.
HTHS
Viskozita pri 150 °C a vysokom šmyku v mPa·s. Ukazuje ochranu ložísk pri záťaži. ACEA A3/B4 a C3 vyžadujú aspoň 3,5.
Sulfátový popol
Podiel popola v % hmotnosti. Pri motoroch s filtrom DPF je dôležité nízke číslo, C3 pripúšťa najviac 0,8 %.
Odparivosť Noack
Koľko percent oleja sa odparí pri 250 °C za hodinu. Nižšie znamená menšiu spotrebu oleja.
Zaujímavosť

Rovnaký olej, iný názov

Tieto oleje majú úplne zhodné laboratórne hodnoty. S veľkou pravdepodobnosťou ide o ten istý olej predávaný pod viacerými menami.

  • V tejto triede sme nenašli oleje so zhodnými hodnotami.