Laboratórne hodnoty z technických listov na jednom mieste. Kliknutím na stĺpec oleje zoradíte, zaškrtnutím vyberiete až štyri na porovnanie, aj z rôznych tried.
Údaje zostavené z technických listov výrobcov, 4. 11. 2026
14olejov v triede
6,9–9,3viskozita 100 °C, mm²/s
≤ 6600CCS pri −30 °C, mPa·s
≥ 2,6HTHS, mPa·s
⚠
Úsporný olej s nízkym HTHS. Používajte ho len v motoroch, pre ktoré ho výrobca auta priamo predpisuje. Do starších motorov a motorov bez tejto normy patrí olej s HTHS aspoň 3,5.
FUCHS TITAN Supersyn F Eco-B 5W-20iFuchs TitanSchválenia: Ford WSS-M2C948-B (podľa názvu/e-shopu)Technický list ↗
44,25
neuvádza
neuvádza
neuvádza
neuvádza
neuvádza
226
0,85
neuvádza
neuvádza
RAVENOL VFE SAE 5W-20RavenolAPI SP-RCSN PlusILSAC GF-6ASchválenia: odporúčania: Ford WSS-M2C925-A/B, 930-A/B, 948-B; Chrysler MS-6395; Fiat 9.55535-CR1; Honda HTO-06; JLR STJLR.03.5004; ázijské značkyTechnický list ↗
47,8
8,2
147
7,8
6000
−39
234
0,853
2,7
0,8
RAVENOL GFE SAE 5W-20RavenolAPI SQ-RCILSAC GF-7ASchválenia: GM dexos1 Gen 3 (schválenie); odporúčania Chrysler MS-13340/MS-6395, Ford WSS-M2C945-B1, 960-A1Technický list ↗
FUCHS TITAN Supersyn F Eco-B 5W-20iFuchs TitanSchválenia: Ford WSS-M2C948-B (podľa názvu/e-shopu)Technický list ↗
V40 · mm²/s
44,25
V100 · mm²/s
—
VI
—
TBN · mg KOH/g
—
CCS · mPa·s
—
Tuhnutie · °C
—
Vzplanutie · °C
226
Hustota · g/cm³
0,85
HTHS · mPa·s
—
Popol · %
—
RAVENOL VFE SAE 5W-20RavenolAPI SP-RCSN PlusILSAC GF-6ASchválenia: odporúčania: Ford WSS-M2C925-A/B, 930-A/B, 948-B; Chrysler MS-6395; Fiat 9.55535-CR1; Honda HTO-06; JLR STJLR.03.5004; ázijské značkyTechnický list ↗
V40 · mm²/s
47,8
V100 · mm²/s
8,2
VI
147
TBN · mg KOH/g
7,8
CCS · mPa·s
6000
Tuhnutie · °C
−39
Vzplanutie · °C
234
Hustota · g/cm³
0,853
HTHS · mPa·s
2,7
Popol · %
0,8
RAVENOL GFE SAE 5W-20RavenolAPI SQ-RCILSAC GF-7ASchválenia: GM dexos1 Gen 3 (schválenie); odporúčania Chrysler MS-13340/MS-6395, Ford WSS-M2C945-B1, 960-A1Technický list ↗
V40 · mm²/s
47,1
V100 · mm²/s
8,6
VI
163
TBN · mg KOH/g
7,7
CCS · mPa·s
5200
Tuhnutie · °C
−42
Vzplanutie · °C
232
Hustota · g/cm³
0,851
HTHS · mPa·s
2,76
Popol · %
0,78
Vysvetlivky
Čo znamenajú parametre
Viskozita 40 °C a 100 °C
Kinematická viskozita v mm²/s. Hodnota pri 100 °C určuje letnú triedu: 30 je od 9,3, 40 od 12,5 a 50 od 16,3 mm²/s.
Viskozitný index
Ako málo sa viskozita mení s teplotou. Vyšší index znamená stabilnejší olej.
TBN
Celkové alkalické číslo v mg KOH/g. Rezerva na neutralizáciu kyselín, vyššie pomáha pri dlhých intervaloch. Oleje C3 majú TBN nižšie zámerne, kvôli filtru DPF.
CCS
Zdanlivá viskozita pri studenom štarte v mPa·s. Limit pre 0W je 6200 pri −35 °C, pre 5W 6600 pri −30 °C a pre 10W 7000 pri −25 °C. Nižšie znamená ľahší štart.
Bod tuhnutia
Najnižšia teplota, pri ktorej olej ešte tečie. Nižšie je lepšie.
Bod vzplanutia (COC)
Teplota, pri ktorej sa výpary zapália, meraná v otvorenom tégliku. Vyššia zvyčajne znamená menšiu odparivosť.
Hustota
V g/cm³, výrobcovia ju väčšinou uvádzajú pri 15 °C. Slúži na kontrolu, nie na hodnotenie.
HTHS
Viskozita pri 150 °C a vysokom šmyku v mPa·s. Ukazuje ochranu ložísk pri záťaži. ACEA A3/B4 a C3 vyžadujú aspoň 3,5.
Sulfátový popol
Podiel popola v % hmotnosti. Pri motoroch s filtrom DPF je dôležité nízke číslo, C3 pripúšťa najviac 0,8 %.
Odparivosť Noack
Koľko percent oleja sa odparí pri 250 °C za hodinu. Nižšie znamená menšiu spotrebu oleja.
Zaujímavosť
Rovnaký olej, iný názov
Tieto oleje majú úplne zhodné laboratórne hodnoty. S veľkou pravdepodobnosťou ide o ten istý olej predávaný pod viacerými menami.
V tejto triede sme nenašli oleje so zhodnými hodnotami.
Porovnanie olejov
▲ lepšia hodnota pre daný parameter. Viskozitu, hustotu a popol nehodnotíme, správna hodnota závisí od motora.